همه چیز در رابطه با اختلال شخصیت مرزی (اختلال BPD)
در این مطلب از پزشک مغز به شرح کامل اختلال شخصیت مرزی پرداخته ایم. جهت آشنایی با انواع اختلال BPD، علائم، علل و روش های تشخیص و درمان آن ، این مقاله را مطالعه فرمایید.
نشانه ها، دلایل و درمان اختلال اضطراب در کودکان
در این مطلب از پزشک مغز به معرفی کامل اختلال اضطراب در کودکان و انواع آن پرداخته ایم. جهت آشنایی با علائم ، دلایل و روش های تشخیص و درمان اضطراب در کودک خود وارد شوید.
آشنایی کامل با علل، علائم و درمان آسیب نخاعی
در این مطلب از پزشک مغز به بررسی علل و علائم آسیب نخاعی پرداخته ایم. جهت آشنایی با انواع ضایعه نخاعی و نحوه درمان و جلوگیری از آسیب طناب نخاعی این مقاله را مطالعه فرمایید.
اختلال خوردن چیست؟ چگونه آن را درمان کنیم؟
در این مطلب از پزشک مغز به معرفی اختلال خوردن و انواع مختلف آن پرداخته ایم. جهت آشنایی با علائم، عوارض و روش های درمان اختلالات تغذیه وارد شوید.
درد عصب سه قلو چیست و چگونه درمان می شود؟
در این مطلب از پزشک مغز به معرفی بیماری درد عصب سه قلو و علائم ابتلا به آن پرداخته ایم. جهت آشنایی با روش های تشخیص و درمان نورالژی عصب تری ژمینال وارد شوید.
اختلال شخصیت خود شیفته (نارسیست) چیست؟
در این مطلب از پزشک مغز با اختلال شخصیت خود شیفته، علائم و دلایل آن آشنا خواهید شد. همچنین خواهید آموخت اختلال نارسیست چه پیامد هایی داشته و چگونه درمان می شود.
همه چیز در رابطه با بیماری آتاکسی (اختلال تعادل)
در این مطلب از پزشک مغز به معرفی بیماری آتاکسی و نشانه های آن پرداخته ایم. جهت آشنایی با دلایل ابتلا به بیماری Ataxia و نحوه تشخیص و درمان اختلال تعادل وارد شوید.
بیماری گیلن باره چیست و چگونه درمان می شود؟
در این مطلب از پزشک مغز به معرفی کامل بیماری گیلن باره پرداخته ایم. جهت آشنایی با علائم، دلایل ابتلا، روش های تشخیص و درمان سندروم گیلن باره این مطلب را مطالعه فرمایید.
اختلال خواندن (دیسلکسیا) چیست؟
در این مطلب از پزشک مغز به معرفی اختلال خواندن (دیسلکسیا) و علائم آن پرداخته ایم. جهت آشنایی با علت ابتلا به نارساخوانی و روش های تشخیص و درمان آن وارد شوید.
سادیسم چیست؟ علائم، انواع و روش های دگرآزاری کدامند؟
اختلال سادیسم چیست و چه نشانه هایی دارد؟ انواع سادیسم کدامند؟ در این مطلب به طور کامل با بیماری دگرآزاری و روش های تشخیص و درمان آن آشنا شوید.
معرفی موثرترین روش های افزایش تمرکز حواس
افزایش تمرکز حواس و تقویت آن تاثیر فراوانی بر عملکرد روزانه ما خواهد داشت. در این مطلب از پزشک مغز با بهترین روش ها و تکنیک های تقویت تمرکز حواس آشنا شوید.
معرفی راه های رهایی از افکار منفی و رسیدن به آرامش
در این مطلب با موثرترین راه های رهایی از افکار منفی آشنا شوید. از طریق مقابله با افکار منفی، بیماری های استرس، اضطراب و افسردگی را از خود دور کنید.