معرفی انواع علائم اسکیزوفرنی و روش های تشخیص آنها
علائم اسکیزوفرنی شامل مواردی همچون توهم، هذیان و ... است. در این مطلب از پزشک مغز، با علائم مثبت و منفی، علائم شناختی و هشدار دهنده اسکیزوفرنی آشنا خواهید شد.
هر آنچه که باید در مورد عدم تمرکز در کودکان بدانید!
عدم تمرکز در کودکان شامل علائمی همچون بی قراری، حواسپرتی و بدخلقی است. ما در این مطلب به نشانه ها، علل، تشخیص و درمان مشکلات تمرکز در کودکان پرداخته ایم.
علت اضطراب اجتماعی چیست و راه های درمان آن کدامند؟
اضطراب اجتماعی نوعی اختلال است که شخص مبتلا به آن در موقعیت های اجتماعی دچار ترس و استرس شدید می شود. در این مطلب با علل، علائم و درمان سوشال فوبیا آشنا شوید.
شایع ترین انواع بیماری های روانی کدامند؟
انواع بیماری های روانی تاثیر فراوانی بر رفتار و خلق و خوی افراد دارند. در این مطلب از پزشک مغز با شایع ترین بیماری های روان شناختی، تشخیص و درمان آنها آشنا شوید.
تومور مغزی چیست؛ انواع و روش های درمان تومور سر
تومور مغزی یکی از جدی ترین بیماری هایی است که به علت رشد بافت اضافی در مغز ایجاد می شود. در این مطلب با انواع تومور مغزی، علائم و راه های درمان آن آشنا شوید.
افسردگی سایکوتیک یا روان پریشانه چیست؟
چه عواملی باعث بروز افسردگی سایکوتیک در افراد می شود؟ برای اطلاع از نشانه ها و بهترین روش های درمان اختلال افسردگی سایکوتیک این مطلب را در سایت پزشک اول بخوانید.
مهم ترین علائم نشخوار ذهنی چیست؟
مهم ترین نشانه های نشخوار فکری چیست؟ برای اطلاع از علائم و بهترین روش های درمان نشخوار ذهنی این مطلب را در سایت پزشک اول بخوانید.
بهترین روش های درمان زودانزالی در مردان
چه عواملی باعث زود انزالی در مردان می شود؟ برای اطلاع از علائم و بهترین روش های درمان انزال زودرس این مطلب را در سایت پزشک اول بخوانید.
علت وزوز گوش چیست و چگونه درمان می شود؟
مهم دلایلی که باعث ایجاد وزوز گوش می شود چیست؟ برای اطلاع از علل و بهترین روش های درمان وزوز گوش این مطلب را در سایت پزشک اول بخوانید.
ترایپوفوبیا یا ترس از فرورفتگی چیست و چه علائمی دارد؟
ترس از فرورفتگی یا فوبیا حفره چیست و چه عواملی باعث بروز ترایپوفوبیا می شود؟ برای اطلاع از علائم و بهترین روش های درمان ترایپوفوبیا این مطلب را در سایت پزشک اول بخوانید.
افسردگی فصلی چیست و چقدر طول می کشد؟
چه عواملی باعث بروز افسردگی فصلی می شود؟ برای اطلاع از علائم و بهترین راه های درمان افسردگی فصلی این مطلب را در سایت پزشک مغز بخوانید.
سندروم پاهای بی قرار چیست و چه علائمی دارد؟
چه عواملی باعث بروز سندروم پای بی قرار می شود؟ برای اطلاع از علائم و بهترین روش های درمان سندروم پای بی قرار این مطلب را در سایت پزشک اول بخوانید.