اختلال حمله خواب (نارکولپسی) چیست؟
نارکولپسی یک اختلال مربوط به دستگاه عصبی است که بر کنترل خواب و بیداری اثر می کند. جهت آشنایی با علائم، علل، تشخیص و درمان اختلال حمله خواب این مقاله را مطالعه فرمایید.
سندروم دم اسبی چیست؟ علائم، علل و نحوه درمان سندرم CES
سندروم دم اسبی یک بیماری عصبی و نخاعی است که در قسمت انتهای ستون فقرات فرد بیماری بروز می کند. در این مقاله با علائم، علل، نحوه تشخیص و درمان سندرم CES آشنا شوید
بی اختیاری ادرار؛ انواع، علائم، علل، تشخیص و درمان
بی اختیاری ادرار عارضه ای است که فرد مبتلا به آن کنترل مثانه خود را از دست می دهد. با مطالعه این مطلب، با علائم، علل، روش های تشخیص و درمان بی اختیاری ادراری آشنا شوید.
اختلال نعوظ چیست و چه علائمی دارد؟
اختلال نعوظ چیست و چگونه درمان می شود؟علائم، علل،عوارض و نحوه تشخیص اختلال عملکرد نعوظ کدامند؟ با مطالعه این مطلب از پزشک مغز به طور کامل با حالت نعوظ(ارکشن) آشنا شوید.
اختلال سوزش ران پا (مرالژی پارستتیکا) چیست؟
مرالژی پارستتیکا اختلالی است که موجب سوزش، درد و بی حسی در ران پا می شود. در این مطلب با علائم، علل، روش های تشخیص و در مان اختلال سوزش ران پا آشنا شوید.
همه چیز در رابطه با اختلال وسواس جبری (OCPD)
اختلال وسواس جبری نوعی اختلال شخصیتی است که فرد مبتلا به آن احساس نیاز شدیدی به اعمال استاندار هایش در محیط بیرونی دارد. در این مقاله با اختلال OCPD آشنا شوید.
غش کردن چیست؟ انواع، علل و علائم سنکوپ کدامند؟
غش کردن چیست؟ علائم و دلایل غش کردن کدامند؟ انواع سنکوپ کدامند؟ چگونه از غش کردن پیشگیری کنیم؟ جهت دریافت پاسخ این پرسش ها این مقاله از پزشک مغز را مطالعه فرمایید.
فتق دیسک کمر چیست؟ آیا خطرناک است؟
فتق دیسک کمر به عارضه ای گفته می شود که در آن دیسک بین مهره ها از محل طبیعی خود خارج می شود. در این مقاله با علائم، علل و روش های درمان فتق دیسک بین مهره ای آشنا شوید.
سیاتیک چیست و چه علائمی دارد؟
سیاتیک بزرگترین عصب در بدن است که از باسن و پشت ران به زانو می رسد. با مطالعه این مقاله با انواع سیاتیک، علائم و علل درد سیاتیک و نحوه تشخیص و درمان این درد آشنا شوید.
بیماری اسپینا بیفیدا (مهره شکاف دار) چیست؟
اسپینا بیفیدا بیماری است که در اثر آن ستون فقرات جنین به درستی توسعه پیدا نمی کند. با مطالعه این مقاله با انواع بیماری مهره شکاف، علائم، علل و نحوه درمان آن آشنا شوید.
اختلال پیکا (هرزه خواری) چیست؟
پیکا (هرزه خواری) اختلالی است که فرد مبتلا به آن چیز هایی را مصرف می کند که غذا نیستند. با مطالعه این مقاله با علائم، علل، عوارض، تشخیص و درمان اختلال پیکا آشنا شوید.
تصویر برداری مغز با هوش مصنوعی چگونه است؟
روش های گوناگونی برای تصویر برداری از مغز وجود دارند که هر کدام مزایا و کاربرد های خودشان را دارند. در این مطلب با این روش ها و تصویر برداری مغز با هوش مصنوعی آشنا شوید.