خدمات کلینیک پزشک اول

مرکز تحریک الکتریکی مغز (tDCS) در تهران
تحریک الکتریکی مغز (tDCS) چیست و چه بیماری هایی را می توان با آن درمان کرد؟ نوبت دهی آنلاین و حضوری تحریک الکتریکی مغز (tDCS) در تهران کلینیک پزشک اول.
مرکز نوار عصب عضله (EMG) در تهران
نوار عصب و عضله برای چیست و چه بیماری هایی را می توان با آن تشخیص داد؟ نوبت دهی آنلاین و حضوری نوار عصب عضله (EMG) در تهران کلینیک پزشک اول.
مرکز نوروتراپی در تهران
کلینیک پزشک اول به عنوان یکی از بهترین مراکز نوروتراپی در تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان، با استفاده از مهمترین و پرکاربردترین تجهیزات نوروتراپی را دارد.
مرکز نوروفیدبک در تهران
نوروفیدبک چیست و چه بیماری هایی را می توان با دستگاه نوروفیدبک درمان کرد؟ نوبت دهی تلفنی و حضوری نوروفیدبک در تهران کلینیک مغز و اعصاب پزشک اول.
مرکز بیوفیدبک در تهران
بیوفیدبک چیست و چه بیماری هایی را می توان با دستگاه بیوفیدبک درمان کرد؟ نوبت دهی تلفنی و حضوری بیوفیدبک در تهران کلینیک مغز و اعصاب پزشک اول.
مرکز تحریک مغناطیسی مغز (rTMS) در تهران
تحریک مغناطیسی مغز (rTMS) چیست و چه بیماری هایی را می توان با دستگاه آر تی ام اس درمان کرد؟ نوبت دهی آنلاین و حضوری تحریک مغناطیسی مغز (rTMS) در تهران کلینیک پزشک اول.
نقشه برداری مغز (QEEG) چیست؟ مرکز نقشه برداری مغز در تهران
نوبت دهی تلفنی و حضوری نقشه‌برداری مغز (qEEG) در تهران کلینیک مغز و اعصاب پزشک اول
مرکز نوار مغز (EEG) در تهران
نوار مغز یا الکتروانسفالوگرافی (EEG) چیست و چه بیماری هایی را می توان با تست نوار مغزی تشخیص داد؟ نوبت دهی تلفنی و حضوری نوار مغز در تهران کلینیک مغز و اعصاب پزشک اول.
سونوگرافی داپلر مغز چیست؟ و چرا پیشنهاد میشود؟
سونوگرافی مغز چیست؟ و برای چه انجام میشود؟ + کاربرد + فواید +هزینه + نکات قبل و بعد از آن | کلینیک پزشک اول