خدمات کلینیک پزشک اول

تحریک الکتریکی مغز (tDCS)
تحریک الکتریکی مغز (tDCS) چیست و چه بیماری هایی را می توان با آن درمان کرد؟ نوبت دهی آنلاین و حضوری تحریک الکتریکی مغز (tDCS) در تهران کلینیک پزشک اول.
نوار عصب عضله (EMG)
نوار عصب و عضله برای چیست و چه بیماری هایی را می توان با آن تشخیص داد؟ نوبت دهی آنلاین و حضوری نوار عصب عضله (EMG) در تهران کلینیک پزشک اول.
مرکز نوروتراپی در تهران
کلینیک پزشک اول به عنوان یکی از بهترین مراکز نوروتراپی در تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان، با استفاده از مهمترین و پرکاربردترین تجهیزات نوروتراپی را دارد.
نوروفیدبک
نوروفیدبک چیست و چه بیماری هایی را می توان با دستگاه نوروفیدبک درمان کرد؟ نوبت دهی تلفنی و حضوری نوروفیدبک در تهران کلینیک مغز و اعصاب پزشک اول.
بیوفیدبک
بیوفیدبک چیست و چه بیماری هایی را می توان با دستگاه بیوفیدبک درمان کرد؟ نوبت دهی تلفنی و حضوری بیوفیدبک در تهران کلینیک مغز و اعصاب پزشک اول.
تحریک مغناطیسی مغز (rTMS)
تحریک مغناطیسی مغز (rTMS) چیست و چه بیماری هایی را می توان با دستگاه آر تی ام اس درمان کرد؟ نوبت دهی آنلاین و حضوری تحریک مغناطیسی مغز (rTMS) در تهران کلینیک پزشک اول.
نقشه‌برداری مغز (qEEG)
نوبت دهی تلفنی و حضوری نقشه‌برداری مغز (qEEG) در تهران کلینیک مغز و اعصاب پزشک اول
نوار مغز یا EEG
نوار مغز یا الکتروانسفالوگرافی (EEG) چیست و چه بیماری هایی را می توان با تست نوار مغزی تشخیص داد؟ نوبت دهی تلفنی و حضوری نوار مغز در تهران کلینیک مغز و اعصاب پزشک اول.